Technologie druhé kůže

Inovace péče o pokožku od průkopníků tekutého beauty doplňku stravy, GOLD COLLAGEN; MINERVA Research Labs přináší na trh svou úplně první povrchovou péči o pleť, GOLD COLLAGEN HYDROGEL MASK.

Z Instagramu je vpatrné, že celebrity, modelky a také nadšenci pro péči o kůži přijímají nejnovější trend, sheet masky. Ty v poslední době prokázaly, že nejsou žádným trikem, a to díky své schopnosti omlazovat pleť.

Výzkumný tým MINERVA Research Labs využil své znalosti kůže a díky tomu dokázal excelentně navrhnout hydrogelovou masku a bio-matrix rozpustný ve vodě, který dodává pocit druhé kůže. Díky tomu maska dokonale přilne k pleti ihned po dosažení tělesné teploty a uvolňuje aktivní látky do kůže. Tím obnovuje jas a hydrataci pleti.

Výhody GOLD COLLAGEN HYDROGEL MASK

Maska je tvořena extraktem z perel, který pochází ze sladkovodních Perlotvorek Japonských (Pinctada Martensii), které jsou výborným zdrojem antioxidantů. Přidáním kyseliny hyaluronové, která se přirozeně vyskytuje v kůži a napomáhá zachovat její hydrataci, maska zanechává pokožku kyprou a hydratovanou.

Vedle toho botanický komplex, mocná směs botanických antioxidantů včetně extraktu z listů zeleného čaje a extraktu z listů Touleně srdčité (Houttuynia Cordata), zanechává pleť hydratovanou a chráněnou před vnějšími stresory, které způsobují suchou kůži.

Váš košík
0