Tento vzácný tmavý bobulovitý palmový plod má spoustu pozitivních vlastností, jež jsou velmi přínosné pro naše zdraví.  V první řadě je určitě důležité zmínit, že jde o plodiny s nejvyššími nutričními hodnotami, tzn., že ze všech známých druhů ovoce obsahují nejbohatší koncentraci zdraví prospěšných látek. 

Kromě antioxidačních účinků obsahuje Acai Berry vysokou koncentraci jak bílkovin, vitamínu A a vlákniny, tak vápníku a železa.
Jedním z hlavních benefitů v případě tropické Acai Berry je zejména přítomnost vysokého množství antioxidantů, které dokáží relativně rychle nastartovat správnou funkci metabolismu člověka a součástí složení těchto plodů jsou rovněž omega-3, -6 a -9 mastné kyseliny, které představují další složku přispívající k přirozeným úbytkům tělesné váhy.
K dalším skvělým schopnostem Acai Berry patří schopnost podporovat dobré trávení, zlepšovat celkovou obranyschopnost organismu či předcházet onemocnění srdce.
V neposlední řadě je dobré zdůraznit, že součástí složení Acai Berry je také velké množství bílkovin, jež napomáhají snižovat množství cholesterolu v krvi a tudíž i riziko rozvoje některých forem rakoviny. Podle výsledků dostupných studií Acai Berry dokázala nastartovat autodestruktivní procesy u celých 86 % leukemických buněk.

 

Výtažek z Acai Berry je mimo jiné obsažen v GOLD COLLAGEN Forte.

Váš košík
0