Hydratace a omlazení pleti

Hydratace kůže je naprosto zásadní pro zachování jejího zdravého a mladistvého vzhledu. Nabízíme tři formy hydratace a omlazení pokožky.

GOLD COLLAGEN

Jedinečné doplňky stravy GOLD COLLAGEN Vám pomohou k zářivé, svěží a pevné pokožce, stejně jako zdravým vlasům a pevným nehtům. To vše díky tekuté formě a patentovanému složení s obsahem hydrolyzovaného kolagenu, důležitých vitamínů a minerálů.

Vědci a nutriční poradci vyvinuli novou generaci péče o pleť, vlasy a nehty, která je založená na jedinečné směsi kolagenu, kyseliny hyaluronové a dalších aktivních látek zaručujících vysokou vstřebatelnost a biodostupnost.

Tekuté produkty Gold Collagen jsou až 20x účinnější než kolagenové tablety či prášky.

Pleťové masky

Podstoupili jste estetiské ošetření, máte pleť jinak podrážděnou, dehydrovanou nebo potřebujete osvěžit a vyhladit jemné vrásky před významnou událostí? Vyzkoušejte GOLD COLLAGEN hydrogelovou masku, která pleť regeneruje, hydratuje a omlazuje.

Vital Injector

Přístroj VITAL INJECTOR2 pro profesionální aplikaci umožňuje bezpečnější, přesnější a rychlejší ošetření celého obličeje, krku, dekoltu či rukou. VITAL INJECTOR je ideální pro aplikaci kyseliny hyaluronové pro hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci a biorevitalizaci kůže. Kliniky a odborná pracoviště, na kterých můžete podstoupit ošetření přístroji VITAL INJECTOR naleznete v sekci Naši partneři.

Váš košík
0