Technologie druhé kůže

Inovace péče o pokožku od průkopníků tekutého beauty doplňku stravy, GOLD COLLAGEN; MINERVA Research Labs přináší na trh svou úplně první povrchovou péči o pleť, GOLD COLLAGEN HYDROGEL MASK.

Z Instagramu je vpatrné, že celebrity, modelky a také nadšenci pro péči o kůži přijímají nejnovější trend, sheet masky. Ty v poslední době prokázaly, že nejsou žádným trikem, a to díky své schopnosti omlazovat pleť.

Hydrogelová maska GOLD COLLAGEN – 4 ks

Výzkumný tým MINERVA Research Labs využil své znalosti kůže a díky tomu dokázal excelentně navrhnout hydrogelovou masku a bio-matrix rozpustný ve vodě, který dodává pocit druhé kůže. Díky tomu maska dokonale přilne k pleti ihned po dosažení tělesné teploty a uvolňuje aktivní látky do kůže. Tím obnovuje jas a hydrataci pleti.

Výhody GOLD COLLAGEN HYDROGEL MASK

Maska je tvořena extraktem z perel, který pochází ze sladkovodních Perlotvorek Japonských (Pinctada Martensii), které jsou výborným zdrojem antioxidantů. Přidáním kyseliny hyaluronové, která se přirozeně vyskytuje v kůži a napomáhá zachovat její hydrataci, maska zanechává pokožku kyprou a hydratovanou.

Vedle toho botanický komplex, mocná směs botanických antioxidantů včetně extraktu z listů zeleného čaje a extraktu z listů Touleně srdčité (Houttuynia Cordata), zanechává pleť hydratovanou a chráněnou před vnějšími stresory, které způsobují suchou kůži.

AQUA LISS HA®

Hydratuje, vyplňuje, celkově rozjasňuje. Dodává pevnost pokožky. Poskytuje okamžitý efekt vypínání.

Aktivní komponenty

  • KYSELINA HYALURONOVÁ: s vysokou molekulární hmotností vytvoří na pokožce film, pokožka je pak hydratovaná, jemná
  • POLYSACHARID BOHATÝ NA FUKÓZU: cukr, získaný biofermentací, spolupracuje s kyselinou hyaluronovou na hydrataci pokožky
  • KOLAGEN: struktura trojité šroubovice pomáhá zachovat jeho schopnost zadržovat vodu. Zůstává tak na povrchu kůže, účinně váže vodu a má dobré zvláčňující vlastnosti. Poskytuje pokožce pevnost a okamžitý efekt vypínání

Klinické výsledky

 8 hodinová hydratace po aplikaci (1 Klinická studie  Přístrojové měření– 11 subjektů  Ihned po první aplikaci)

 Vyplněná kůže: 97% (Test proveden pod dohledem dermatologa  Spokojenost % – 33 subjektů ve věku od 25 do 70 let – Ihned po první aplikaci)

 Snížení úrovně dehydratace: 97% (Test proveden pod dohledem dermatologa  Spokojenost % – 33 subjektů ve věku od 25 do 70 let – Ihned po první aplikaci)

 Pleť pocitově komfortnější, hladší a svěžejší : 100% (Test proveden pod dohledem dermatologa  Spokojenost % – 33 subjektů ve věku od 25 do 70 let – Ihned po první aplikaci)

Váš košík
0