Elixír mládí, který byl hledaný po stovky let, je konečně na světě! Jmenuje se GOLD COLLAGEN. Jedná se o tekutý doplněk stravy pro každodenní užívání.

Časem se na pokožce začínají projevovat účinky času, hormonálních změn a životního stylu, které způsobují, že pokožka ztrácí pevnost a vrásky jsou výraznější. Přirozená ochrana pokožky slábne, tělo už není schopné bojovat s oxidačním stresem dostatečně účinně, a tak je potřeba ji podpořit zvýšenou dávkou antioxidantů a vitamínů.
GOLD COLLAGEN potlačuje vznik jemných linek, zvyšuje hydrataci a podporuje elasticitu kůže. Je slazený přírodním sladidlem – stévií, a neobsahuje lepek ani další umělé přísady.

Naopak obsahuje unikátní kombinaci bioaktivních kolagenových peptidů nejvyšší kvality, antioxidanty, vitamíny a minerály sloužící k péči o pokožku, vlasy, nehty a k ochraně proti oxidačnímu stresu. Tento revoluční produkt předčí ostatní ve své kategorii mimo jiné díky tomu, že se k jeho výrobě používá hydrolyzovaný kolagen nejvyšší kvality. Výborná účinnost je daná vysokou mírou vstřebatelnosti, a také zintenzivňuje a prodlužuje účinky estetických ošetření.

Váš košík
0